ریاضی

ریاضی

فیلم ریاضی ویدیو ریاضی کنکور تجربی تدریس ریاضی  ریاضی کنکور  ریاضی تجربی ریاضی فیزیک رتبه زیر ۱۰۰ رتبه دو رقمی رتبه سه رقمی تابع، مشتق کاربرد مشتق تابع تجربی تست تابع مثلثات فرمول های کنکور هندسه هندسه پایه  هندسه کنکور تست هندسه سوال هندسه خرداد  تیر عید برنامه ریزی درسی مشاوره کنکور امتحانات پایان ترم ریاضی معدل کتبی درصد ریاضی تراز کنکور آزمایشی کلاس تقویتی ریاضی تکنیک تست زنی هندسه تحلیلی ریاضیات گسسته مشتق کنکور انتگرال تابع جزء صحیح تابع براکت توابع مثلثاتی معادلات مثلثاتی حل تشریحی پاسخ تستی جمع بندی کنکور جمع بندی درس ریاضی کتاب تست ریاضی کنکور ۹۴ کنکور ۹۳ سوالات ریاضی کنکور ۹۴ تست های سال های اخیر  گراف گراف دوبخشی تابع خطی توابع دجه دوم لگاریتم عدد نپر لگاریتم در پایه طبیعی حد و پیوستگی مجانب توابع هیپربولیک نمودار تابع انتگرال تجربی انتگرال ریاضی فرمول های مشتق و انتگرال ۱۰۰ درصد دانشگاه دولتی دانشگاه سراسری دانشگاه های تهران دانشگاه آزاد قبولی در دانشگاه های تهران کلاس کنکور تهران کلاس کنکور ریاضی کلاس کنکور هندسه امتحان نهایی حسابان حساب دیفرانسیل و انتگرال کلاس تقویتی امتحان پایان ترم فیلم کنکور فیلم آموزش ریاضیات کنکور فیلم آموزش ریاضی ویدیو آموزش روش تست زنی گراف منتظم گراف اویلر برترین های کنکور 

فیلم های آموزشی بسته طلائی درس ریاضی کنکور سراسری ریاضی فیزیک

در کنکور سراسری درس ریاضی برای داوطلبین ریاضی و فیزیک مهم ترین معیار برای کسب یک رتبه خوب می باشد. تغییر درصد درس ریاضی حتی به مقدار کمی می تواند رتبه و تراز شما را به مقدار بسیار زیادی جابجا کند.

 درس ریاضی که شامل ۵۵ سوال بوده در کنکور ریاضی و فیزیک تقریباً ۸۵ دقیقه از وقت شما را در کنکور می گیرد. برای آمادگی در این درس بایستی منابع بسیار زیادی را مطالعه و روش های حل سریع تست کنکور را فرا بگیرید.

 مهم ترین قسمت درس ریاضی شامل ریاضی دوم دبیرستان، حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال بوده که شامل  حدوداً ۲۴ عدد تست در کنکور سراسری می باشد. برای مطالعه این قسمت کتاب های کنکوری بسیار متنوعی موجود بوده که حداقل بایستی دو کتاب بسیار قطور را برای آن مطالعه کرده و با تست های آن و روش های حل متنوع آن آشنا شوید. در بسته طلائی کنکور سراسری ریاضی این قسمت از مفاهیم کاملاً پایه ای آموزش داده شده است. تمام مفاهیم لازم برای زدن تست های این قسمت تدریس شده است. اکثر داوطلبین بحث مثلثات و تابع را بخوبی آموزش ندیده اند و از اینرو در درک مفاهیم دیگر نیز به مشکل بر می خورند. در بسته طلائی می توانید به راحتی تست های کنکور مشتق و انتگرال را به ساده ترین شیوه حل کنید.

قسمت هندسه شامل حدوداً ۱۶ تست بوده که ۸ تست آن برای هندسه پایه و ۸ تست دیگر برای هندسه تحلیلی می باشد. هندسه پایه شامل فرمول های زیادی بوده که بدون درک روش های حل سوالات، زمان بسیار زیادی برای حفظ کردن آن نیاز می باشد. همچنین داوطلبیبن در قسمت هندسه تحلیلی به دلیل مفهومی بودن مباحث مشکلات زیادی در حل تست های این قسمت علیرغم تلاش زیاد در یادگیری آن را دارند. در بسته طلائی حل تست های هندسه به زیبایی تدریس شده و داطلبین می توانند به سادگی تست های این قسمت را پاسخ دهند.

قسمت دیگر درس ریاضی شامل حدوداً ۱۶ تست از از جبر و احتمال و گسسته می باشد. برای اکثر داوطلبین کنکور سراسری ریاضی تست های این قسمت مشکل ترین تست ها را شامل می شود. در بسته طلائی کنکور سراسری ریاضی خواهید دید که این قسمت شیرین ترین قسمت بوده و به سادگی قسمت های دیگر می توانید تست های آن را پاسخ دهید.

در نهایت تمامی نکات لازم برای حل ۲ تست آمار و مدل سازی نیز آورده شده تا داوطلب کنکور ریاضی بتواند آن ها را نیز پاسخ دهد.

بسته طلائی درس ریاضی کنکور سراسری در ابتدا برای هر مبحث مفاهیم را به خوبی توضیح داده و از نکات و آموزش های تدریس شده برای حل تست های سال های ۸۸ تا ۹۳ کمک گرفته است. داوطلب کنکور در این شیوه به خوبی با تست های کنکور سراسری آشنا شده و چگونگی حل آسان این تست ها را آموزش می بیند.

 برای فراگیری درس ریاضی حداقل به داشتن ۷ یا ۸ منبع کتاب ریاضی پایه، حساب دیفرانسیل، هندسه پایه و هندسه تحلیلی، گسسته، جبر و احتمال و آمار و مدل سازی نیاز بوده که اکثر داوطلبین برای هر درس نیز از بیشتر از ۲ کتاب برای یادگیری مفاهیم و حل تست های علاوه بر جزوات کلاس های مدرسه و کلاس های کنکور استفاده می کنند. جمع بندی تمام این مباحث برای زدن ۵۵ تست ریاضی کار بسیار دشواری می باشد. در بسته طلائی درس ریاضی می توانید تمامی این مطالب را بسیار سریع از مفاهیم پایه ای فرا گرفته و چگونگی حل ساده ی تست های کنکور سراسری را آموزش ببینید. خواهید دید که تست های درس ریاضی از چارچوب خاصی پیروی کرده و همین دلیل باعث می شود تا درصد بالایی را در این درس بدست بیاورید.

در نهایت تست های کنکور سراسری سال ۹۴ در وقت قانونی خود یعنی ۸۵ دقیقه برای شما پاسخ داده می شود تا بتوانید چگونگی حل تست های درس ریاضی در سر جلسه کنکور را آموزش ببینید.

بهترین منبع کنکور همان تست های سال های قبل می باشد که در فیلم های آموزشی بسته طلائی از آنها برای آموزش درس ریاضی استفاده کرده ایم.

فیلم های بسته طلائی درس ریاضی کنکور سراسری در اسفند ماه آماده فروش شده که با قیمت ۵۴۰۰۰۰ هزار تومان می توانید آن را تهیه کنید. با خریداری این فیلم ها می توانید از ۲ جلسه تدریس خصوصی و رفع مشکلات احتمالی در مباحثی که به خوبی آن را یاد نگرفته اید استفاده و تا روز کنکور از مشاوره های لازمه برای چگونگی خواندن درس ریاضی و آمادگی برای کنکور استفاده کنید.

 

 برچسب: فیلم ریاضی کنکور، ویدئو آموزش ریاضیات، ویدئو ریاضیات کنکور تجربی، فیلم ریاضیات تجربی، آموزش حد و پیوستگی، آموزش مشتق، آموزش انتگرال، هندسه ۱، ریاضیات دوم دبیرستان، ریاضی سوم تجربی، ریاضی پیش تجربی، تست هندسه کنکور، تست ریاضی کنکور، حل تشریحی ریاضیات کنکور، کنکور تجربی، کاربرد مشتق، مجانب مایل، مجانب افقی، رسم نمودار توابع، حل آسان تست کنکور، آموزش مفهومی ریاضیات، دی وی دی کنکور، دی وی دی ریاضیات کنکور، تصاعد حسابی، تصاعد هندسی، توابع نمایی و لگاریتمی، انتگرال معین، انتگرال نامعین، فرمول مشتق، فرمول انتگرال، مثلثات، توابع مثلثاتی، توابع متناوب، تابع قدرمطلق، تابع براکت، تابع جزء صحیح، ماتریس، دترمینان، آمار و مدلسازی، نمودار جعبه ای، نمودار دایره ای، رفع ابهام، مشتق ضمنی، هذلولی، بیضی، مجامب هذلولی، وترکانونی، طول وتر کانونی، استاد مرادی

6 دیدگاه

 1. با سلام و با تشکر از شخص شریف شما میخواستم یگم دستتون درد نکنه واقعا خیلی زحمت میکشید اگه میشه یه ویدو آموزش هم برای ترکیبات سال دوم دبیرستان در سایت قرار دهید ممنون میشم اگه تو آپارات هم قرار بدد یا تو هفت ویدو پیدا میکنم عضو هستم و کانال دارم خیلی ممنون ا محبت شما دستتون هم درد نکنه

  1. سلام
   سعی میکنم خیلی زود مبحث ترکیبیات رو هم تدریسشو شروع کنم، خیلی تو فکر این قسمت نبودم ولی چون اکثر دانش آموزا هم تو این قسمت مشکل دارن سعی میکنم یه ویدیو پایه که همون مطالب دوم دبیرستان رو پوشش بده بسازم.

 2. dorod bar mohandes moradi
  mohandes age maghdore barat amozeshe ravashae testie riazi arshade omran manzoram riazi 1 bezari to aparat mamnon misham
  chon aksare mataleb barae bachehae karshenasie
  ke be darde amsale man ke mikhan arshad emtehan bedan nemikhore
  vaghean komake bozorgi mikoni mohandes man ba didane hale testae bakhashe sanaye omidvar shodam riazi test bezanam to konkor arshad

  1. شما هم خسته نباشید
   من در حال حاضر دارم روی کنکورهای سراسری کار می کنم و در حال اتمام هستند، خیلی زود بعد از اون شروع به کار برای کارشناسی ارشد می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *